Nowa oferta Holiday Park & Resort

Przedstawiamy specjalną propozycję dla pracowników, w ramach której możecie skorzystać z ponad 70% rabatu na pobyty w luksusowych Resortach nadmorskich Holiday Park & Resort. Sieć ta prężnie rozwija swoje struktury nad polskim morzem już od kilku lat. Na dzień dzisiejszy stanowią największą bazę noclegową z ofertą dla rodzin z dziećmi.

Firma za pośrednictwem naszej organizacji związkowej umożliwia zakup voucherów na pobyty wg poniższych zasad:

Nie przegap okazji i już dziś kup swój voucher na 7-dniowy pobyt w jednym z 6-ciu nadmorskich rodzinnych ośrodków Holiday Park & Resort lub górskim resorcie Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój z rabatem 70%.

Do dyspozycji nadmorskie domki i apartamenty w Ustroniu Morskim, Mielnie, Kołobrzegu, Rowach, Pobierowie i Niechorzu oraz górskie domki w Uzdrowisku Cieplice Zdrój.

Zobacz film prezentujący Resorty KLIKNIJ

Cena oprócz 7-dniowego pobytu (6 pełnych dób hotelowych) obejmuje korzystanie z wszystkich dostępnych atrakcji na terenie resortu, m.in.: zewnętrzny basen z podgrzewaną wodą, zjeżdżalnie, jacuzzi, basen kryty i sauny (dostępne w 2 resortach Rowy i Pobierowo), brodzik dla dzieci, zewnętrzna siłownia, boiska, place zabaw, małpi gaj. Przez cały dzień odbywają się programy animacyjne dla dzieci i dorosłych (od kwietnia do końca października). Dostępne są wypożyczalnie rowerów, salony gier, kawiarnie oraz bistro.

Każdy apartament i domek posiadają kompletnie wyposażony aneks kuchenny. Istnieje również możliwość wykupienia śniadań i obiadokolacji, które serwowane są w formie bufetu w restauracji w wybranych resortach.

Powyższe ceny nie zawierają opłaty za sprzątanie końcowe (149,99/ apartament lub 169,99 zł/ domek) oraz kaucji zwrotnej 750 zł (można wykorzystać tę kwotę na usługi dodatkowe, w tym gastronomiczne, dostępne na terenie resortów) za domek lub apartament, które należy uiścić w momencie rezerwacji wybranego terminu.

Przy wyjeździe rozliczana jest kwota za zużyte media.

Podane ceny są cenami BRUTTO!

2093 zł  649 zł za cały 4-osobowy apartament nad morzem na 7 dni

2793 zł 799 zł za cały 9-osobowy domek nad morzem na 7 dni

2793 zł 799 zł za cały 9-osobowy domek w górach na 7 dni

Inwestycja w trakcie realizacji. Dostępny do rezerwacji od września 2022.

Vouchery mogą zostać zrealizowane w ciągu 4 lat od daty zakupu w terminach:

w ośrodkach nadmorskich

od 1 kwietnia do 14 czerwca (z wyłączeniem Majówki i Bożego Ciała) we wszystkich naszych resortach

cały wrzesień i październik we wszystkich naszych resortach

od listopada do marca w wybranych apartamentach w Rowach i Pobierowie

w Uzdrowisku Cieplice Zdrój

od 1 września do 20 grudnia oraz od 1 marca do 14 czerwca

(z wyłączeniem Majówki, Wielkanocy oraz Bożego Ciała)

KLIKNIJ I ZOBACZ KATALOG –>

Miło nam poinformować również, że został wdrożony podział pojedynczego vouchera pobytowego na możliwość jego wykorzystania w podziale 3 dni/ 3 dni.

Główne założenia:

– Nowa funkcjonalność obejmuje wszystkie kody pakietowe, te zakupione wcześniej oraz nowo zakupione, górskie i morskie. Kod nie może być już wcześniej przypisany do rezerwacji.

– Pojedynczy kod pakietowy może zostać użyty maksymalnie 2x (dwa razy) po 3 doby lub 1x (jeden raz) w 4-6 dób.

• W przypadku użycia kodu na 4-6 dób kod jest spalany w całości przy pierwszej rezerwacji.
  • W przypadku użycia kodu na 2-3 dób – kod nie jest spalany i jest możliwość jego ponownego wykorzystania na 3 doby.
  • Nawet jeżeli klient poprzednio wybrał 2 doby przy pierwszej rezerwacji przy drugiej rezerwacji ma dostępne tylko 3 doby.
  • W przypadku użycia kodu na więcej niż 6 dób koszt pobytu powinien zostać opłacony tylko za 6 dób. Pozostałe dni powinny zostać doliczone do rachunku za pobyt według standardowego taryfikatora.
  • Obydwa pobytu muszą się odbyć w jednym roku kalendarzowym.
  • Nie można realizować dwóch pobytów w jednym czasie, ale można odbyć dwa pobyty, jeden po drugim w dwóch różnych Resortach.
  • Podzielony kod nie podlega zwrotowi / odnowieniu / wycofaniu z rezerwacji.
  • Kaucja przy tej opcji wynosi 500 zł.

Poniżej dostęp do dedykowanej platformy zakupowej.

Wystarczy kliknąć grafikę i otworzy się strona Holiday Park & Resort.

W załączeniu regulamin oraz instrukcja użytkowania vouchera.

W jednej operacji można zakupić kilka sztuk voucherów jednego rodzaju.

Jeżeli potrzebny jest inny rodzaj vouchera, trzeba dokonać zakupu ponownym wejściem w link.

Podobnie w przypadku chęci zakupu na inne dane osobowe.

Link aktywny do 30.06.2022r.

Kody zostaną wysłane po tej dacie.

Przedstawione ceny i warunki obowiązują tylko do 30 czerwca 2022 r.

Zakupu można dokonać bezpośrednio tutaj: https://produkty.holidaypark.pl/pakiety-hurtowe/b8d520aa-5ed0-47fd-af9d-797ac675063f

Propozycja nie jest ogólnodostępna.

Dla członków naszego Związku jeszcze korzystniejsze rabaty:

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu – tel. 506121176, e-mail s.steltmann@gmail.com lub slawomir.steltmann@poczta-polska.pl.

Zapisy na zakup voucherów po promocyjnej cenie dla członków Związku przyjmuje do 24 czerwca br.

Regulamin – tutaj

Jak wykorzystać voucher – tutaj