Wystąpienie w sprawie PIT

13 kwietnia 2021 r. Bogumił Nowicki, Przewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej, wystąpił do Zarządu PP SA o pilne zorganizowanie spotkania w sprawie sytuacji w Pionie Informatyki i Telekomunikacji, a w szczególności alokacji pracowników PIT do spółki Poczta Polska Usługi Cyfrowe.

By bliżej poznać obawy i wątpliwości pracowników PIT związane z tymi planami, w dniu wczorajszym uczestniczyliśmy w blisko dwugodzinnym zdalnym spotkaniu z grupą kilkudziesięciu informatyków, których alokacja ta miałaby dotyczyć. Ze strony naszego Związku w w zebraniu wzięli udział Przewodniczący KM Bogumił Nowicki, Członek Prezydium KM Sławomir Steltmann oraz Przewodnicząca Komisji Podzakładowej w Bydgoszczy Joanna Perzan.