Bon 200 zł na urlop w Doms już w naszej organizacji związkowej

Każdy członek NSZZ „Solidarność” ma możliwość otrzymania bonu o wartości 200 zł do wykorzystania na wypoczynek w Zakopanem, Jarnołtówku lub w Spale.

Od 1 sierpnia 2020 do 31 lipca 2021 r. każdy obecny członek „Solidarności” oraz osoby, które zdecydują się zapisać do związku w trakcie trwania akcji otrzymają bon o wartości 200 zł na wypoczynek w ośrodkach wczasowych należących do Doms Sp. z o.o.

Bony  dystrybuowane będą poprzez regiony NSZZ „Solidarność”.

Bony można wykorzystać na nocleg wraz z wyżywieniem oraz zabiegi w Centrach Odnowy Biologicznej w:

Osoby z naszej organizacji związkowej, które chcą taki bon otrzymać proszę o zgłoszenia mailowo, sms, telefonicznie do Przewodniczącego Organizacji Podzakładowej NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej w Gorzowie Wielkopolskim.

REGULAMIN AKCJI PROMOCYJNEJ DOMS NA 40 LAT „SOLIDARNOŚCI”

• Organizatorem akcji „Doms na 40 lat Solidarności” jest Doms Sp. z o.o. z siedzibą w Zakopanem przy ul. Józefa Piłsudskiego 20, NIP 7361728169, REGON 380724812 KRS 0000738068, Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie , XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego. Wysokość kapitału zakładowego 5 000 000 PLN.
  • Bony można wykorzystać w terminie od 1.08.2020 r. do 31.07.2021 r.
  • Bon upoważnia do rabatu 200 zł na usługi noclegu, wyżywienia oraz zabiegi w Centrum Odnowy Biologicznej.
  • Bon można zrealizować w ośrodkach należących do Doms Sp. z o.o.:
  • Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy HYRNY w Zakopanem, ul. Piłsudskiego 20, hyrny.pl
  • Willa Sienkiewiczówka w Zakopanem, ul. Zamoyskiego 21, willasienkiewiczowka.pl
  • Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy ZIEMOWIT w Jarnołtówku 204, osrodekziemowit.pl
  • Ośrodek Konferencyjno – Wypoczynkowy Savoy w Spale, domy Savoy i Żbik, ul. Mościckiego 19, savoy.com.pl
  • Rezerwacji pobytu można dokonać od 15 lipca 2020 r. przez moduł rezerwacji on-line na stronach internetowych obiektów lub w telefonicznie w recepcji ośrodków.
  • Bonów nie będzie można wykorzystać przy rezerwacjach dokonywanych przez portale internetowe oraz firmy pośredniczące w sprzedaży usług Doms Sp. z o.o.
  • Bon nie łączy się z innymi promocjami i ofertami specjalnymi, ani programem lojalnościowym DOMS, chyba że regulamin promocji lub oferty specjalnej stanowi inaczej.
  • Osoby posiadające elektroniczną legitymację związkową po okazaniu jej w recepcji w dniu przyjazdu otrzymują dodatkowo 10 % rabatu. Rabat przyznawany jest na usługi DOMS dla właściciela elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność”. Rabatu nie otrzymują osoby towarzyszące chyba, że posiadają własną elektroniczną legitymację NSZZ „Solidarność”.
  • Bon należy okazać w dniu przyjazdu.
  • Bon należy pozostawić na recepcji.
  • Wymagana jest wcześniejsza rezerwacja (minimum 3 dni przed pobytem) ze względu na ograniczoną ilość miejsc – organizator zastrzega możliwość odmówienia przyjęcia w podanym terminie i zaproponowania najbliższego wolnego terminu.
  • Realizacja bonu wymaga pobytu minimum dwóch nocy z pełnym wyżywieniem.
  • Bon nie podlega wymienia na gotówkę lub inne świadczenia.
  • Jedna osoba nie może posiadać więcej niż jeden bon.
  • Pobyt nie może być przedłużany drugim bonem. Przez pobyt rozumie się ciągłość zakwaterowania od dnia przyjazdu do dnia wyjazdu.
  • W przypadku częściowego wykorzystania bonu, pozostał kwota nie podlega zwrotowi.
  • Dokonanie rezerwacji jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu pobytu w ośrodkach DOMS.
  • Realizacja Bonu odbywa się na zasadach obowiązujących przy sprzedaży danego rodzaju usługi, według cen i zasad obowiązujących w momencie rezerwacji.
  • Bon bez zgody DOMS Sp. z o.o. nie może być wykorzystywany w celach promocji i reklamy (w tym jako nagroda w konkursach, loteriach itp.) Pozostała należność powinna zostać uregulowana na miejscu gotówką lub kartą kredytową w dniu przyjazdu.

Zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w ośrodkach Doms w Jarnołtówku, Spale i Zakopanem. Z bonem zapłacicie Państwo o 200 zł mniej za wszystkie usługi świadczone w naszych obiektach, a w szczególności wyżywienie, noclegi oraz strefę relaksu.

Jak dostać bon na wypoczynek?

• Bon należny jest każdemu członkowi Związku NSZZ „Solidarność” na dzień 15 lipca 2020 r. Bon Powinniście Państwo otrzymać w organizacji Związku, w której jesteście Państwo zarejestrowani.
  • Jeśli nie jesteście Państwo członkiem Związku NSZZ „Solidarność” a chcecie otrzymać bon to należy się zapisać do zakładowej bądź terenowej organizacji NSZZ „Solidarność” a po miesiącu członkostwa otrzymają Państwo bon 200 zł na wypoczynek.

Bony można zrealizować w:

Bony można wykorzystać od 1 sierpnia 2020 r. do 31 lipca 2021 r.

Rezerwacji można dokonywać już od 15 lipca 2020 r.

Jak zarezerwować pobyt?

• Rezerwacji można dokonać poprzez moduł rezerwacji on-line na stronach obiektów. Rezerwując należy podać kod rabatu: Bon40lat Rezerwacji można dokonać dzwoniąc na recepcję. W trakcie rezerwacji należy poinformować o chęci skorzystania z bonu.
  • Rezerwując poprzez Booking, lub inne portale pośredniczące w sprzedaży usług Doms nie będzie możliwości realizacji bonu.
  • Pobyt minimum dwa noclegi.
  • Wypoczynek z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, bądź zamiennie śniadanie i obiadokolacja).
  • Posiadacze elektronicznej legitymacji NSZZ „Solidarność” otrzymują dodatkowo 10% rabatu przy dokonaniu rezerwacji i po okazaniu legitymacji w trakcie rejestracji w recepcji. Rabat dotyczy wyłącznie posiadacza legitymacji.
  • Bonu nie można zrealizować korzystając z ofert specjalnych i promocji.
  • Jeśli macie Państwo dalsze pytania prosimy o ich zadawanie w pierwszej kolejności poprzez adres e-mail: solidarnosc@doms.com.pl

Ewentualnie prosimy o kontakt z telefoniczny z naszymi opiekunami klienta dostępnymi dla Państwa w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku pod numerem telefonu 18 2012763.