Monthly Archives: Czerwiec 2022

Większe zniżki na paliwa na stacjach LOTOS

35 gr zniżki na paliwa zwykłe, 38 gr na paliwa ekstra i 10 gr na gaz – to zniżki wynegocjowane dla członków „Solidarności” posiadających związkowe karty „Lotos Biznes” w ramach programu elektronicznej legitymacji związkowej. Co ważne, w przeciwieństwie do innych posiadaczy kart lojalnościowych, związkowcy tankują bez limitów oraz zachowują dotychczasowe zniżki w sklepach na stacjach Lotos.

Pracowity początek tygodnia

Pierwsze dni nowego tygodnia 13-15 czerwca br. były bardzo dynamiczne z uwagi na mnogość wydarzeń jakie miały miejsce podczas pierwszego od wielu miesięcy stacjonarnego spotkania w gronie władz związkowych NSZZ Solidarność, które miało miejsce w Nowym Adamowie k. Aleksandrowa Łódzkiego.

Nowa oferta Holiday Park & Resort

Przedstawiamy specjalną propozycję dla pracowników, w ramach której możecie skorzystać z ponad 70% rabatu na pobyty w luksusowych Resortach nadmorskich Holiday Park & Resort. Sieć ta prężnie rozwija swoje struktury nad polskim morzem już od kilku lat. Na dzień dzisiejszy stanowią największą bazę noclegową z ofertą dla rodzin z dziećmi.