Monthly Archives: Wrzesień 2021

Informacja po zdalnym Prezydium Komisji Międzyzakładowej

28 września br. Prezydium Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność PPP przyjęło stanowisko w sprawie działań Związku wobec braku porozumienia dotyczącego podwyżek wynagrodzeń.

Relacja z Rajdu Rowerowego „Rowerami w prehistorię”

W sobotni ranek 18 września br. z obrzeży miasta Gorzowa Wielkopolskiego wyruszyliśmy na rowerach w grupie 25 uczestników na trasę jednodniowego rajdu rowerowego „Rowerami w prehistorię”. Pomimo, że pogoda nie była zbyt dla nas łaskawa to humory dopisywały wszystkim uczestnikom rajdu, którzy dzielnie znosili trudy ponad pięćdziesięciokilometrowej trasy w niełatwym terenie.

Komunikat w sprawie trwającego sporu zbiorowego

Informujemy, że w dniu 14 września br. Przewodniczący i Wiceprzewodniczący Komisji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność PPP odbyli wstępną rozmowę z Prezesem oraz wszystkimi Wiceprezesami Zarządu Poczty Polskiej SA dotyczącą trwającego sporu zbiorowego o wzrost wynagrodzeń pracownikom PP SA. Ustaliliśmy, że spotkanie zespołu negocjacyjnego z pracodawcą odbędzie się do 8 października br.

Komisja Międzyzakładowa obradowała w Gdańsku

Komisja Międzyzakładowa NSZZ Solidarność Pracowników Poczty Polskiej spotkała się w Gdańsku, by uczcić 41 rocznicę powstania NSZZ Solidarność, 82 rocznicę wybuchu II wojny światowej oraz oddać hołd obrońcom Poczty Polskiej w Gdańsku. Członkowie Komisji Międzyzakładowej w asyście pocztów sztandarowych uczestniczyli w obu, jakże ważnych uroczystościach.